logo
+90 (212) 723 65 34
METAL KİREMİT NEDİR ?


İleri Teknoloji Kullanılarak, Geleneksel  Kiremit Görüntüsü Verilen  Alüminyum-Çinko Alaşımlı Sacın, Polyester Boya İle Astarlanarak, Üzeri Doğal Taş Kaplı Sacın Kumla Kaplanması ve Son Olarak Kumun Şeffaf Reçine Kullanılarak İklim Şartlarına Uygun Hale Getirilen Çatı Sitemleridir.

Dünyada Tercih Edilen Özellikle Avrupa İnşaat Sektörü’nün  Öncelikli Tercihlerindendir. Gelişmiş Ülkelerde Yapılan Araştırmaya Göre Çatısı Metal Kiremit Olan Bir Yapının, Ömrünün Daha Uzun Olduğu Tespit Edilmiştir. Metal Kiremit İle Kaplı Çatının Yapı Taşıyıcı Sistemine  uyguladığı ağırlık 1 M2’de  7.1 Kg’dır.  Dünyanın En Estetik En Dayanıklı En Hafif Çatı Malzemesidir. Kesinlikle Kırılma, Çatlama  gibi Olumsuz Yönleri Bulunmamaktadır. Çatı Üzerinde Kolay Döşenebilen Basit Montajı Olup, Enine ve Boyuna Birbirleriyle kenetlendiği İçin Kötü Hava Koşullarından Etkilenmez.

MKB Metal Kiremit Çatı Sistemleri İnşaat Sektörünün Yeni Çözüm Ortağı Olup, Öncelikle Ülkemizde Afrika, Ortadoğu Ve Avrasya Ülkelerinde Tercih Edilmektedir.  Türkiye’de Estetiğin ve Sağlamlığın Ön Planda Olduğu tüm Yapılarda Renk Seçenekleriyle Hizmet Vermektedir.

MKB Metal Kiremit Ürün ve Hizmet Kalitesini Sürekli Geliştirerek Siz Değerli Müşterilerinin Beklentilerini En Üst Düzeyde “ Sağlam Çatı Sağlam Yapı”  Felsefesiyle Karşılamayı Hedeflemektedir.

MKB Metal Kiremit Avrupa Standartlarında Üretim Yapan Türkiye’de Tek Firmadır.